WARSZTAT: PRODUKCJA 4.0
27 czerwca 2019 r. HASTON CITY HOTEL WROCŁAW
Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?
 warsztat 
 
 
Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?

1

Rewolucja cyfrowa

 

DLACZEGO WARTO?

Logistyka Produkcji zaprasza na warsztat pod tytułem „Produkcja 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?” To pierwszy i jedyny jak do tej pory taki warsztat w Polsce. Menedżerowie sektora produkcji będą mogli spędzić cały dzień, oddając się tylko jednemu zagadnieniu – czy warto zdecydować się na wprowadzenie w swojej fabryce technologicznej rewolucji w duchu Przemysłu 4.0 i jak przejść przez ten proces możliwie bezboleśnie.

W obliczu braku rąk do pracy wdrożenie Produkcji 4.0 może być procesem niezbędnym do przeprowadzenia szybciej, niż się to komukolwiek wydaje. Przemysł 4.0 przestał być hasłem encyklopedycznym - to już się dzieje. Także w Polsce mamy kilkanaście przykładów jego wdrożenia. Podobnie jak to stało się w przypadku używania smartfona, tabletu, komputera, nawigacji w samochodzie, czy danych w chmurze, Produkcja 4.0 to nie jest coś co może będzie, a może nie. Albo będziesz czekał wraz ze spóźnialskimi, albo wsiądziesz do tego pociągu już dziś. Nie zasłonisz się przed tym klasycznym polskim pytaniem „…no ale, gdzie to działa…”.

Koncepcję Produkcji 4.0 stworzono na zlecenie rządu niemieckiego. Świat tą koncepcję już kupił. Pierwsze eksperymentalne inteligentne fabryki już funkcjonują. Można się temu biernie przyglądać, ale można też brać przykład z pionierów i także znaleźć się o krok przed konkurencją.

 

DLA KOGO?

Podczas warsztatu dowiesz się krok po kroku, jak dokonać transformacji cyfrowej swojej fabryki. Warsztat adresowany jest do ludzi świata produkcji, do dyrektorów i kierowników produkcji, dyrektorów logistyki, utrzymania ruchu, menadżerów transformacji lean, technologów, konstruktorów, informatyków, automatyków i tych wszystkich, którzy są zainteresowani zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy na temat rewolucji cyfrowej w wymiarze 4.0.

Janusz Pieklik

to Dyrektor Consultingu w Business Global Consulting. Jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów w kraju, specjalizujący się w Lean Manufacturing, Teorii Ograniczeń i systemach informatycznych klasy ERP. Poprowadził do sukcesu ponad 300 projektów w kraju jak i zagranicą.

Nasz ekspert to inspirujący trener, transferujący wiedzę na najwyższym światowym poziomie. Zarażający pasją zarządzania i światem innowacji. Autor licznych artykułów dotyczących systemów klasy ERP, zarządzania produkcją, Kaizen, Lean Manufacturing, i Lean Logistics. Światowy pionier w podejściu zwinnych do projektów ERP, opracował autorską metodykę zarządzania projektami bazująca na podejściu zwinnym SCRUM for ERP, oraz koncepcję systemów inteligentnych IQ ERP. Projekty z jego udziałem otrzymały najwyższe krajowe wyróżnienia np. Lider Informatyki.

Wraz z rozwojem koncepcji Przemysł 4.0, pan Janusz w coraz szerszym stopniu wykorzystuje swoje doświadczenia do wspierania firm produkcyjnych w procesach cyfrowej transformacji. Pokazuje cienie i blaski Czwartej Rewolucji Przemysłowej i wskazuje drogę do optymalnego wykorzystania możliwości, jakie daje Przemysł 4.0.

 

O PRELEGENCIE

Janusz Pieklik

Dyrektor Consultingu

w Business Global Consulting

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

TERMIN I MIEJSCE WARSZTATU

27 listopada 2019 r.

Katowice

Czas trwania: 

9:00 – 17:00

 

REGULAMIN:

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oznacza akceptację poniższych warunków:

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów Eurologistics, Flota Auto Biznes, Logistyka Produkcji i Truck & Business Polska. Oświadczam, że akceptuję warunki uczestnictwa w konferencji i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingowe Eurologistics (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Rezygnacja z uczestnictwa w konferencji może nastąpić nie później niż 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wydarzenia.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej (e-mail lub faks).

W przypadku nieodwołania uczestnictwa i nie wzięcia udziału w wydarzeniu, organizator obciąży osobę/firmę, której dane widnieją na formularzu opłatą w wysokości całej kwoty.

KOSZT UDZIAŁU

1 osoba

990 zł pln / os. 

2 osoby

750 zł pln / os. 

3 osoby

690 zł pln / os. 

Do kwoty netto zostanie doliczony 23% VAT. Faktura VAT zostanie wystawiona po konferencji. 

Termin płatności wynosi 7 dni od daty wystawienia faktury

W cenie biletu:

- całodniowy udział w warsztacie  

- przerwa kawowa, lunch

- dostęp do materiałów po warsztacie

- najnowsze wydanie Logistyki Produkcji  nr 4.2019

- bezpłatne archiwalne wydania Logistyki Produkcji dostępne w recepcji ​

 

Zapraszamy do współpracy

 

KONTAKT 

WSPOŁPRACA MARKETINGOWA 

Agnieszka Szafrańska

Marketing &Project Manager

tel. 515 160 509

agnieszka.szafranska@eurologistics.pl

KONTAKT

UDZIAŁ W WARSZTACIE

 

Adrianna Adamska

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
tel. 61 892 63 60
kom. +48 515 160 505
adrianna.adamska@eurologistics.pl

Organizator